NabídkaReprezentativní prostory

hospoda u bartosu

Hospoda U Bartošů

Od vždy to byla hospoda. Za války v roce 1945 vyhořela. Po válce se postavila nová v projektu Obnova. Každá budova musela mit žudro. Roky se tu čepovalo dobré břeclavské pivo, majitelé dbali na čistotu trubek.

vycep hospoda u bartosu

Výčep

Dnes se tu čepuje oblíbené pivo Radegast. Chcete ochutnat dobré pivo a pravou atmosféru vesnické hospody, tak přijďte.

kuzelkove drahy hospoda u bartosu

Kuželna

Byla postavena v roce 1996. Pořádaji se tu turnaje, také oslavy a vznikla zde i místní liga. 2 dráhy s posezením až pro 20 lidí.

Selská Jizba

Slovácká izba

Pořádají se zde oslavy narozeniny a svatby. Kapacita 50 až 70 míst. Při propojení se zadní místností hospody až 90 míst.

vinný sklípek

Vinný sklípek

Malý spíše degustační sklípek. Dříve tu byla ledovna. Možnost podegustovat vynikající místní vína.


svatby hospoda u bartosu

Slovácký dvůr

Pořádají se tu větší akce – svatby, koncerty atd. Při přehlídce dechovek tu bylo až 450 lidí. Dechovky pořádáme na svátky 5.7. a 6.7., druhý den pořádáme ŘÍZKOBRANÍ. Pořádáme tu i přehlídku vypravěčů o lanžhotský přegulnák. To je speciální koláček bez náplně, který se dělá jen v Lanžhotě. Ideální prostor pro letní svatby. Byla tu výstava krojů a přehlídka modrotisku a ornamentu.


rizky hospoda u bartosu

Řízky – specialita podniku

Slávu a vyhlášenost zajistil TV Šlágr. Však první slávu lanžhotskému řízku zajistila Ivana Slabáková, která v rozhlase vzpomněla, že tak dobré řízky nikdy nejedla. Recept máme od své babičky Anny Osičkové, která si ho přivezla ze služby v klášteře ve Vyškově. K řízku dáváme bramborový salát s vařenou zálivkou. Může být bez majonézy i s. Nyní se ujal i řízek se speciálním zelným salátem. Vaříme jen na oslavy. Když byste chtěli zkusit, tak nám MUSÍTE ZAVOLAT.